program Protiva

02.02.2011 23:53

Protiva Karel, MUDr.

 MUDr. Karel Protiva (*24.12.1951 / KAN, Lepší Kladno)

Stomatolog, od roku 1982 provozuje praxi zubního lékaře na Kladně. Silný diabetik, rozvedený.

V letech 1990 až 1994 byl kladenským radním a zastupitelem zvoleným na kandidátce Občanského fóra za KAN. Je členem KAN -Klubu angažovaných nestraníků.

Za sdružení Lepší Kladno (nestranící, VV, SZ, KAN) kandidoval jako trojka v loňských komunálních volbách, získal 5,7% stejně jako kandidátka TOP.

Pro senátní volby získal přímou podporu stran: Občané.cz , Liberálové.cz a KAN

 

Volební noviny >str.1.pdf str.2 >str.3 >str.4

Plakát A4.pdf

Program A4.pdf

 

DĚKUJEME, PŘICHÁZÍME 18.3.2011  !

PRO - PRO - PRO.TI.VA

 Mé jméno je Karel Protiva a kandiduji na místo zesnulého Jiřího Dienstbiera st. do Senátu Parlamentu ČR. Narodil jsem se 24.12.1951. V roce 1975 jsem promoval na Fakultě všeobecného lékařství obor zubní lékařství. Od toho roku jsem tedy zubařem. 

Po vojenské službě, kterou jsem  strávil na ošetřovně u útvaru v Lešanech u Benešova, který ukořistěnými německými houfnicemi raže 156 mm v roce 1976 chránil socializmus, jsem nastoupil jako civilní zaměstnanec na lůžkové zubní oddělení Ústřední vojenské nemocnice ve Střešovicích, kde jsem působil ve funkci mladšího sekundárního lékaře jako zástup mateřské dovolené. 

Odtud jsem odešel na 4,5 roku do Rakovníka. V roce 1982 jsem se vrátl na Kladno, kde ordinuji doposud. Letos jsem začal 30 rok a svoji profesi nemíním ztratit a opustit svých 3860 registrovaných pacientů. Senátor by neměl ztratit kontakt s prostředím ze kterého pochází, jeho práce by neměla být placená (čestná). Kdo chce zastupovat lidi, ať si to zaplatí.


> Kandiduji za sdružení LepšíKladno, což je koalice OBČANŮ a Klubu angažovaných nestraníků, jehož jsem členem. Jsem rozvedený a bezdětný. V současné době žiji již 11 let ve společné domácnosti s kolegyní z branže, se kterou jsme seznámili roce 1998 na Times Square v New Yorku. Mým celoživotním koníčkem je hudba, jakákoliv, a sport. Vše již jenom pasivně. NIcméně jsem hrál 13 let na housle a jako teenager druhé poloviny 60tých let na kytaru pokoušeje se o bigbít. Mluvím anglicky, německy, mizerně francousky, nulově španělsky a jenom sporostě nadávat umím řecky.


> Ve svém volebním programu se chci věnovat především zdravotnictví poměrech v něm, o kterém něco vím. Nejsem ale vševěd. Chci se dotknout poplatků, úplatků, korupce a protekce (kulichů v Motole), na půdě senátu otevřu k odborné diskuzi téma eutanázie.
Věřím, že se 18. nebo 19. 3 dostavíte k volbám a rozhodnete se rozumně, svobodně a spravedlivě.