Osobnosti doporučují M.Hamerského

01.09.2010 23:46

 

Prof. Jiří Zlatuška, CSc. (1998-2004 rektor Masarykovy univerzity v Brně, 2002-08 senátor)

Milana Hamerského znám jako hybatele iniciativ, které politiku posunují od sekretariátů politických stran směrem k občanům. Dlouhodobě se se věnuje zápasu proti korupci a posilování odpovědnosti politiků vůči voličům. Jeho zkušenosti zaručují, že úspěch ve volbách dokáže proměnit v dlouhodobý přínos konkrétní politické práce pro Kladno a všechny kladenské, nikoli pro sebe samého. Lidí, jako je Milan Hamerský, je v naší politice potřeba, mají-li se věci kolem nás měnit k lepšímu.

 

Martin Dvořák (1990-1998 primátor Hradce Králové, 1999 v Kosovu pro OSN)

Znám Milana Hamerského už pěknou řádku let jako člověka s mimořádným zájmem o domácí politiku a s neutuchající vůlí se v ní osobně angažovat a něco s ní udělat k lepšímu. A protože v česke politice je věru hodně co napravovat, přeji mu, aby se mu to povedlo. Věřím, že by to bylo dobré i pro Kladno. 

 

PhDr. Richard Švihura (poslanec Národní rady Slovenska za stranu Svoboda a solidarita)

Milana Hamerského poznám niekoľko rokov. Za roky spoločnej spolupráce sa stal mostom medzi slovenskými a českými liberálmi. Predstavuje hodnoty slušnej, otvorenej a zodpovednej politiky. Zaslúži si podporu občanov v komunálnych voľbách. Držím mu zo Slovenska palce.

 

MUDr. Roman Joch (poradce předsedy vlády a ředitel Občanského institutu)

Málokdo u nás má dlouhodobě takovou snahu o zlepšení veřejného prostoru, jako Milan Hamerský. Neshodneme se úplně ve všem, ale jsem si jistý, že Milan Hamerský by v politice představoval zlepšení vůči současnému stavu.