Kladenská ČSSD nese zodpovědnost za politicky zmanipulované konkurzy na ředitele škol

02.07.2012 21:13

Protikorupční sdružení Lepší Kladno a kandidátka ZMENA2012.cz vyzývají kladenskou ČSSD, aby se jasně vyjádřila ke zmanipulovaným konkurzům na ředitele příspěvkových organizací Středočeského kraje na Kladně, viz články v LN a MFD: https://zmena2012.cz/?akce=media&id=358
Tato zařízení (především Labyrint a Sportovní gymnázium) nabízí mnoho let kvalitní služby kladenským dětem a jejich rodičům, jejich ředitelé a zaměstnanci si zaslouží podporu a ne ponižování.

 

Mluvčí Změny 2012 Milan Hamerský k tomu uvedl, "důvodem k výměně ředitele nemůže být zájem členů ČSSD zajistit na šest let teplé místo pro kamarády. Kde to jsme?! Žádáme kladenskou ČSSD, aby se omluvila veřejnosti a především postiženým ředitelům za podíl jejich členů na této hanebnosti."

 

Vítáme zrušení konkurzů na ředitele Sportovního gymnázia a Dětského domova Unhošť, totéž požadujeme i v zařízení Labyrint a SOU - SOŠ Beroun -Hlinky. Žádáme kladenskou ČSSD, aby se na krajské úrovni zasadila o nápravu škod, kterou napáchali její členové ve výběrových komisích a radě.